موتورهای جستجو مانند گوگل به منظور رنکینگ طراحی سایت ها نیاز به المان هایی برای اعتباردهی میان طراحی سایت ها می باشند که این مفهوم با واژه Trust rank تراس رنک در سئو سایت و مبحث بهینه سازی سایت عنوان می شود. گوگل طی سالیان از پیج رنکpage rank به عنوان فاکتوری در رنکینگ طراحی سایت ها استفاده می نمود اما این المان به دلیل خرید دامنه ها با رنک بالا به واسط طراحی وب سایت ها دیگر فاکتوری مناسب در سئو به شمار نمی آمد. از این رو واژه ای به نام Trust rank تراس رنک در سئو سایت و بهینه سازی سایت مطرح شد در زیرفاکتورهای بسیاری را درخود جایدهی نمود تا بهترین رنکینگ میان طراحی سایت ها انجام پذیرد.

 

 

Trust rank در سئو و رنکینگ طراحی سایت

 

پس از سئو درون طراحی سایت که با سئو on-page معنا یافته است مبحث Trust rank و اعتباری که طراحی وب سایت شما نسبت به دیگر طراحی سایت ها دارد موجب قوی بودن سئو سایت شما می شود. حال این تراس رنک Trust rank از چه فاکتورهایی به طراحی سایت شما اهدا می شود. در ادامه لیستی از فاکتورها که موجب افزایش Trust rank تراس رنک طراحی سایت شما می شود را بیان می نماییم.

 

 

لینک از طراحی سایت های با Trust rank بالا

 

یکی از موثرترین روش ها برای ارتقا و بالا بردن تراس رنک طراحی سایت گرفتن لینک از دیگر طراحی وب سایت ها با تراس رنک بالا می باشد. طراحی سایت هایی که محتوای غیر کپی انتشار می نمایند و به طور منظم فراهم نمودن محتوا در طراحی سایت خود دارند و همچنین بک لینک های فراوانی را به خود اختصاص داده اند دارای تراس رنک Trust rank بالا می باشند. سایت الکسا منبع معتبری برای مقایسه تراس رنک و اعتبار طراحی سایت ها خواهد بود. به واسط چک نمودن آدرس طراحی سایت در سایت الکسا می توانید اعتبار سایت و همچنین تعداد بک لینک هایی که دریافت نموده است را مشاهده نمایید و گام موثر در سئو سایت و بهینه سازی سایت خود بردارید.

 

عمر سایت در Trust rank طراحی سایت

 

یکی دیگر از المان های افزایش Trust rank طراحی سایت عمر سایت می باشد. اینکه طراحی سایت ها چند سال در حال فعالیت می باشد و چه اعتباری داشته است می تواند موجب اعتبار دهی شما شود و تراس رنک Trust rank بالایی را نسبت به دیگر رقبا و طراحی سایت ها دریافت نمایید.

 

 

سئو محتوا در تراس رنک و اعتبار طراحی سایت

 

درنظر گرفتن نکات سئو محتوا می تواند فاکتوری موثر در جهت افزایش تراس رنک Trust rank شما در سئو سایت شود. انتشار محتوا غیر کپی و منظم و همچنین لحاظ نمودن کلمات کلیدی طراحی وب سایت خود در محتوا می تواند گامی بسیار موثر در جهت تقویت سئو سایت و بهینه سازی سایت شما باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد