اسوه نایجی سئو کار

اسوه نایجی مترجم

خانم اسوه نایجی چند هفته ای در سال 94  به صورت مترجم و سئو کار، درصد از سود سئو به روش پروژه ای  مشغول به همکاری شدن متاسفانه به دلایل زیادی مثل عدم توانایی و یا فروش اطلاعات سایت نگاه مدرن از سوی مدیر سایت بازخواست و همکاری به پایان رسید.

 

بعد از چندین ماه ما متوجه شدیم با نام سئو کار نگاه مدرن در چندین وبلاگ در حال فعالیت است و پروژهای زیادی تحویل گرفته است. اما برای سایت مهم نبود زیرا مهر سایت زیر هیچ کدام از قراردادها نبود. ولی بعد از مدتی بسیار مشتری ناراضی از عمل کرد خانم ناییجی  به سایت ما رجوع کرده اند و ما مطلع این امر شدیم کلاه برداری درحال شکل گیری است به همین دلیل این اطلاعیه را برای تمام کارفرمایان قرار داده ایم طراحی سایت نگاه مدرن سایتی شخصی است که در ساماندهی  ثبت شده است و این سایت تنها متعلق به مهندس فرهاد مرادی می باشد و تمامی قرار دادها با مهر و نام و حضور مهندس "فرهاد مرادی "انجام می شود.

 

البته شایان ذکر است خانم اسوه نایجی برای بسیاری از شرکتهای  طراحی سایت هم رزومه کاری ارسال نموده اند که خود را با نام سئو کار فعلی نگاه مدرن معرفی کرده اند از جمله شرکت هایی که در این خصوص با ما تماس داشته اند شرکت طراحی سایت رنتیر ، شرکت طراحی سایت کاسپید و شرکت طراحی سایت  همیار بوده است. که در این مقاله کاملا اعلام می شود هر گونه کلاه برداری از جانب این خانم اسوه نایجی متوجه سایت نگاه مدرن نمی باشد.

 

در این خصوص صحبت ها  و شکایتی از طرف نگاه مدرن در پلیس فتا قرار است انجام شود تا ضرر و زیاد و خشدار کردن نام نگاه مدرن بررسی شود. که نتیجه را در این مقاله اعلام خواهیم کرد تا اطلاعات کافی در اختیار کارفرمایانی که شامل ضرر شده اند قرار گیرد.

 

اطلاعیه :

عواقب هرگون قرارداد و همکاری با خانم اسوه نایجی در خصوص  طراحی سایت، بهینه سازی سایت، سئو سایت، همکاری، استخدام ، ترجمه متون انگلیسی به عهده نگاه مدرن نیست.

مواردی که شامل عدم همکاری ما شد:

1- کپی متون سایت های مختلف.

2- انتشار اطلاعات شماره تلفن آقای مرادی در سایت های غیر قانونی

3- فعالیت در چندین سایت طراحی سایت همزمان

4- عدم رعایت حریم خصوصی سایت و اطلاعات ارزشمند .

5- تبلیغات منفی  در شبکه های  اجتماعی  و فیس بوک.

6- عدم توانایی سئو و بهینه سازی سایت و ترجمه متون انگلیسی

 

 

 

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - الهام

  چرا چرت و پرت نوشتید؟؟ خجالت نمی کشید؟؟ این رویکرد کاری شما خیلی افتضاحه که با این مطالب مزخرف سعی در تخریب رقیب جدی خودتون دارید.

 • مهمان - عاطفه

  ایشون انقدر قوی هستند که ما اسمشون رو میشناسیم و سرچ کردیم تا به سایت شما رسدیم. آخه کی شمارو میشناسه؟؟!!!!!!!!! :):):):)

 • مهمان - آرش م

  به وضوح مشخص است این مطلب نه نتیجه کلاه برداری و موارد که شما گفته اید، بلکه ناشی از پست بودن نگارنده مطلب دارد. با توجه به چندین ماه همکاری با خانم ناییج، کاملا موارد مطرح شده دروغ و ظاهرا نتیجه مشکلات شخصیتی نگارنده است. فرض بر درست بودن اتهام شما، جدای از موارد متناقض موجود در متن باز هم چنین مطلبی قابل توجیح نیست و برای چنین مسئله ای با وجود قوانین سفت و سخت نیازی به انتشار اعلامیه نیست

 • مهمان - hosting

  https://www.tank-pads.com/images/top-web-hosting-46780.jpg