طراحی مالتی مدیا

طراحی مالتی مدیا به هنر درآمیختن و فراهم نمودن محتوا به واسط فرمت های مختلف می باشد. طراحی مالتی موجب فراهم نمودن محتوا در ترکیبی از متن، صوت، تصویر، متحرک سازی، ویدیو می باشد. طراحی مالتی مدیا در تفهیم رسانی مفاهیم بسیار موثر عمل می نماید. با بکارگیری قابلیت های مختلف صوت تصویر ویدیو و متحرک سازی، علاوه بر بیان صریح و انتقال محتوا موجب جذابیت هرچه بیشتر محتوا خواهد شد. در طراحی سایت نیز می توان با بکارگیری طراحی مالتی مدیا قدرتمندی سایت را در کارآمدی هرچه بیشتر افزون نمود و طراحی وب سایت خود را به محیط تعاملی و ارتباطی با کاربران تبدیل نماییم که تلاش در جلب نظر کاربر رابطه مستقیم با سئو سایت خواهد داشت.

طراحی مالتی مدیا چیست

مالتی مدیا در لغت به مفهوم چند رسانه ای می باشد که به واسط آن از ترکیبی از رسانه های مختلف مانند موسیقی، تصویر ، عکس، متن، تحرک و دیگر آیتم های مشابه در راستای ایجاد محیط ارتباطی استفاده می شود. طراحی مالتی مدیا هنر بکارگیری نرم افزارهای مالتی مدیا به منظور ارتقا کیفیت آموزشی و جذابیت مطالب می باشد که قابلیت توسعه و تکثیر را در مدت زمان کوتاه فرهم می نماید. امروزه در اکثر سمینارها و تالارهای آموزشی استفاده از سی دی های مالتی مدیا به عنوان بسته و پکیج های آموزشی ارتقا دهنده یاد می شود و کاربرد بسیار جالبی در انتقال موثرتر مفاهیم و نیز اطلاعات به شرکت کنندگان خواهد داشت.

طراحی مالتی مدیا با فلش

نرم افزار فلش یکی از پرکاربردترین نرم افزارها در زمینه ایجاد متحرک سازی می باشد. مطالب آموزشی که در اغلب موسسات از راه دور به دانشجویان ارائه می شود غالا در فرمت طراحی مالتی مدیا با فلش معنا می یابد که انتقال مطالب درسی با صدا استاد و نیز تصاویری در خصوص نکات آموزشی را ایجاد می نماید. به واسط طراحی مالتی مدیا با فلش می توان کلاس های مجازی را در سطح آموزشی بالاتر اجرا نمود که در راستای مفهوم آموزش الکترونیکی و بکارگیری سی دی مالتی ومدیا و طراحی آن گنجانده می شود .

 


طراحی سایت و مالتی مدیا
طراحی سایت و مالتی مدیا هم جهت و هم راستای یکدیگر در اهداف کسب وکارها قرار می گیرد. طراحی مالتی مدیا می تواند محتوای مطالب ارزنده در بیان رزومه کاری و اطلاعاتی شرکت و کسب وکار شما باشند و با ایجاد ترکیبی از تصویر، صدا،متن و غیره نظر ببینده را به خود معطوف نماید. طراحی مالتی مدیا در بستر طراحی سایت می تواند مفاهیم را در قالب جذاب تر از دید کاربر بیان نماید که خود هدف و مقصود طراحی و ساخت مالتی مدیا می باشد.

طراحی سی دی مالتی مدیا

طراحی سی دی مالتی مدیا به مانند پکیج اطلاعاتی از عملکرد و خدمات کسب وکار و شرکت شما می باشد که با درهم آمیختن صدا، تصویر، متن و ظاهر گرافیکی زیبا مطالب را در فرمت دلپسند تر و جذاب تر القا می نامید. امروزه طراحی سی دی مالتی مدیا در کنار طراحی سایت جزو پروسه بازاریابی اینترنتی و حرفه ای کسب وکارها درآمده است که با پخش و تکثیر سی دی مالتی مدیا رزومه ای از عملکرد و سرویس های خود را در قالبی جذب کننده به مشتریان ارائه می نماید.

مزایای سی دی مالتی مدیا

از مزایایی که در بهره گیری از سی دی مالتی مدیا می توان به آن اشاره نمود قابلیت تکثیر و توسعه راحت و سریع سی دی مالتی مدیا و محتوای گنجانده شده در آن می باشد. از سمت کاربر نیز می توان به بهبود در یادگیری و جذابیت بیشتر برای توجه به مطاب درون سی دی مالتی مدیا اشاره نمود که در راستای اهداف انتشار سی دی مالتی مدیا می باشد. از مبحث هزینه ای طراحی مالتی مدیا و قابلیت انتشار آن با هزینه کمتری نسبت به چاپ بروشور و کتابچه همراه خواهد بود که بسیار به کسب وکار و اهداف تجاری کمک کننده خواهد بود.

طراحی و ساخت مالتی مدیا در نگاه مدرن

طراحی و ساخت مالتی مدیا با تعرفه قیمیتی متغییر و متناسب با محتوای گنجانده شده در سی دی مالتی مدیا و یا طراحی مالتی مدیا انجام شده در بستر طراحی سایت معین می شود. افراد و کسب وکارها پس از تعیین اهداف خود از طراحی و ساخت مالتی مدیا در جستجو مفاهیم مورد انتقال خود در سی دی مالتی مدیا خواهند بود و در پروسه بعدی این مفاهیم و مطالب در قالبی از صدا، تصویر، گرافیک، حرکت، متن و غیره ظهور می یابد که موجب مجذوب شدن نظر هر بیننده ای خواهد شد. شرکت نگاه مدرن خدمات طراحی مالتی مدیا و سی دی مالتی مدیا را در کنار خدامت طراحی سایت گرافیک سایت و سئو سایت در پروسه کاری و خدمات رسانی خود قرار داده است.