میخواهیم همان کیفهایی آیفون را در اینجا جستجو کنیم تا ببینیم چه نتیجه ایی دارد.در طراحی سایت هدف اصلی باید کلیدواژه های درست باشد .در اینجا نموداری از این عبارت و جستجوی آن در طول سال میبینیم و همچنین اطلاعاتی وجود دارد که با ان میتوانیم دلیل این افت و خیز را درک کنیم.

با وجود اینکه بسیاری از این محصولات در سرتاسر جهان وجود دارد ولی ما میخواهیم با انتخاب United States در 12 ماه گذشته دقیقتر کار کنیم و آن را قصد داریم با حالت مفرد این کلید واژه یعنی "کیف آیفون" مقایسه کنیم.

بعد از آن خواهید دید با افزایش تقاضاها، افراد بیشتری به صورت مفرد این واژه ها را نوشته اند تا جمع در پایین شما میتوانید تقاضای ناحیه به ناحیه را مشاهد نمایید.و در پایین ایده های کلیدواژه ای بیشتری در Top و در بخش Rising Searches مشاهده با قرار دادن آنها در keyword Tool شما میتوانید ایده ی کلی از این تحقیق را بدست آورید.با استفاده از این ابزارها همچون Google Keyword Tool و Google Insights شما میتوانید کلیدواژه های جدید را پیدا کرده و موارد جستجوی افراد در موتورهای جستجو را درک کنید. تحقیق و گرآوری داده ها جز مولفه های اصلی فرآیند تحقیق کلیدواژها بوده و میتواند مفاهیم بسیار خوب و ایده هایی از کلیدواژهها به عنوان بخشی از استراتژی سئو به ما ارایه دهد

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد