طراحی تیزر و طراحی رسانه در بستر طراحی سایتطراحی رسانه، طراحی چند رسانه ای، طراحی و ساخت تیزر در دنیایی تجارت امروزی که بر پایه تبلیغات در رسانه ها جلو میرود به عنوان امری الزامی تلقی می شود. در تجارت موفق طراحی رسانه و تبلیغات به واسط طراحی چند رسانه ای، با ساخت تیزر تبلیغاتی امری جدا ناپذیر تلقی می شود .عملکرد طراحی رسانه ، طراحی چندرسانه ای و ساخت تیزر مخصوصا در رابطه با طراحی سایت و طراحی وب یکی از روش هایی است که میتواند سایت شما را پربازدید کند وجود یک تبلیغ پربار است. این تبلیغ میتواند در قالب یک طراحی رسانه ، ساخت تیزر و حتی یک انمیشن کوتاه باشد.امروزه این روند در دنیایی الکترونیک پیشرفت شگرفی کرده است. از جمله طراحی رسانه و ساخت تیزر میتوان به تیزرهایی با کارکترهای کارتونی اشاره کرد که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفته است. راه های نشان دادن محصول مختلف است .هم در قالب طراحی مالتی مدیا و حتی یک گرافیک سایت خوب. طراحی لوگوی مناسب و بنر زیبا و با مفهوم میتواند بسیار موثر باشد.به دلیل وجود سایت های متعدد که هر روزه به آنها افزوده میشود کسی در تجارت موفق تر است که متمایز تر باشد و این امکان پذیر نیست مگر با روشی متفاوت تر از نظر بصری.

طراحی رسانه و طراحی بنر سایت

یکی از مهم ترین قسمت های طراحی وب سایت، بنر آن سایت است .دقت در نوع طراحی بنر باعث تفاوت شگرفی در ظاهر سایت است.تناسب رنگ ها در بنر با دیگر آیکون ها و مطالب و متن و رعایت این موضوع باعث بازدید بیشتر از وب سایت و در نتیجه بالا رفتن رنکینگ سایت خواهد شد.طراحی وب سایت بدون بنر با گرافیک خوب امکان پذیر نیست.بنرها میتوانند به صورت انمیشنی ساخته شوند و متحرک باشند. این بنرها میتواند بسته به سایت طراحی شده کوچک و یا بزرگ و سایزه مختلفی داشته باشند. طراحی رسانه و طراحی چند رسانه ای، ساخت تیزر و یا بنرهای متحرک میتواند در جذب بازدید کننده موثر باشد و سایت متفاوتی داشته باشید.

اصول طراحی رسانه

اصول طراحی رسانه و ساخت تیزر تبلیغاتی که در فرمت هایی مانند ساخت تیزر تبلیغاتی دوبعدی و یا طراحی رسانه و ساخت تیزر سه بعدی معنا و مفهوم می یابد، به عنوان روشی موثر در جهت تبلیغات شناخته می شود که موجب کشش کسب وکارها به سمت طراحی رسانه و ساخت تیزر تبلیغاتی در جهت تقویت بازاریابی اینترنتی آنها شده است که در کنار طراحی سایت در اصطلاح تجارت الکترونیک از آن یاد می شود.

طراحی چند رسانه ای

طراحی چند رسانه ای با ترکیب نمودن صدا، تصویر، تحرک و غیره موجب القا موثر تر و جذاب تر محتوا خواهد شد که امروزه در جهت تبلیغات به واسط اصطلاح طراحی رسانه و طراحی چند رسانه ای معنا و مفهوم خود را یافته است و همچنین جلب نظر کاربران که به واسط طراحی چند رسانه ای صورت می پذیرد هدف و مورد مطلوب کسب وکارها می باشد.

طراحی رسانه و طراحی لوگو

لوگو معرف اعتبار یک شرکت است. شرکتی که لوگو نداشته باشد اعتبار کافی ندارد.لوگوی طراحی شده باید مناسب با شرکت مورد نظر طراحی شده ولی ساده بوده و مفهوم را برساند.به گونه ایی که بازدید کننده با یک نگاه به لوگو متوجه فعالیت شرکت مربوطه بشود.هرچه لوگو ساده تر و مفهومی تر باشد مناسب تر است.

طراحی رسانه و تیزر تبلیغاتی

طراحی رسانه و تیزر تبلیغاتی که امروزه به اشکال مختلف طراحی میشوند در طراحی چند رسانه ای و تجارت الکترونیک بسیار موفق عمل میکنند.طراحی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی دوبعدی و سه بعدی و به صورت فلش طراحی میشوند که بسته به نوع تبلیغ میتوان آن ها را طراحی کرد. هر چه ساده تر و کوتاه تر و حجم کمتری داشته باشد بیشتر مورد پسند بازدید کننده است.طراحی و ساخت تیزر های تبلیغاتی در صفحات مختلف همچون فیسبوک و یوتیوب و...میتواند بسیار موثر واقع شود.برنامه های متعددی برای طراحی رسانه ، طراحی چند رسانه ای، ساخت و طراحی تیزر در بازار موجود هستند که از جمله آنها میتوان به ماکرومدیا فلش و ادوب افتر افکت اشاره کرد.

طراحی رسانه و ساخت انیمیشن

انیمیشن دارای ابعاد وسیعی است.انیمیشن غالبا به صورت دو بعدی و سه بعدی طراحی میشود. بسته به این طراحی از نرم افزارهای متفاوتی برای ساخت انیمیشن در طراحی رسانه استفاده میشود.گستردگی انیمیشن باعث شده علاوه بر ساخت کارتون و تیزر در ساخت لوگوها نیز کاربرد داشته باشد.برخی از لوگوها به صورت گیف ساخته شده و متحرک هستند. حتی آیکون ها و دکمه های انیمیشنی نیز وجود دارد که بسته به سایت طراحی شده و گرافیک وب سایت میتوان از آنها استفاده کرد.

طراحی کاراکتر تبلیغاتی در طراحی رسانه

کاراکترهای تبلیغاتی میتوانند زشت زیبا فانتزی اسباب بازی ها ،هیولاها ،ماهی ها ،آدم فضایی ،روبات ، ماشین و …باشند.جذابیت کاراکتر میتواند در جذب افراد بسیار موثر باشد.طراحی کاراکتر خود احتیاج به علم و هنر و اشنایی به طراحی رسانه دارد و البته احتیاج به آشنایی با برنامه های خاص خود است. برخی از طراحان کاراکتر بدون نرم افزار و با طراحی بر روی صفحه و در نهایت اسکن کردن آن و متحرک سازی کاراکتر به انیمیشن و طراحی چندرسانه ای میپردازند.برخی از طراحان مستقیما با نرم افزار هایی همچون ادوب ایلستریتور و ادوب فتوشاپ و تردی مکس و مایا و...مستقیما کاراکتر را طراحی میکنند.