گستردگي مباحث طراحي سايت و توسعه وب موجب فراهم آمدن مقالات طراحي سايت و مقالات طراحي وب سايت شده است. مقالات طراحي سايت مانند سئو سايت، بهينه سازي سايت،بازاريابي اينترنتي در بستر طراحي سايت،زبان هاي برنامه نويسي تحت وب،گرافيك سايت تمامي مباحث مورد بررسي در حيطه مقالات طراحي سايت و توسعه سايت مي باشد. تجارت الكترونيكي قدرت بازاريابي اينترنتي در بستر طراحي سايت را پررنگ تر نمود كه به واسط آن توجه به مقالات طراحي سايت و مقالات سئو سايت بيش از پيش نمود پيدا كرد. مقالات طراحي سايت و مقالات بهينه سازي سايت با پوشش دادن مقوله سئو بسيار مورد توجه كاربران قرار مي گيرد. محتوا و مقالات به عنوان فاكتورهاي اساسي در جذب كاربر به سمت طراحي وب سايت مي باشند. صاحبان طراحي سايت با تمركز نمودن توجه خود به سمت فراهم نمودن مقالات و مطالب ارزشمند مي توانند ترافيك مورد توجه را به سمت طراحي سايت خود هدايت نمايند. نگاه مدرن در راستاي دستيابي كاربران به مقالات طراحي سايت با عناوين جديد و نوين رضايتمندي و كسب دانش علاقمندان به مقالات و مباحث طراحي سايت و سئو سايت را هدف و آرمان خود قرار داده است.

اصلی ترین نکاتی که در طراحی سایت در سال 2016 باید به آنها توجه شود شامل موارد زیر میباشد که با اختصار به توضیح آن خواهیم پرداخت:

استفاده  از پلت فرم UI در طراحی سایت

یکی از افکت های جانبی که در طراحی سایت در سال جدید مورد استفاده قرار گرفته است UI است . با این حال برخی از طراحان وب سایت این پلت فرم را قبول ندارند و ایراد هایی به آن گرفته اند. با ظهور برنامه هایی همچون وردپرس بسیاری از مشکلات و ایراداتی که به این پلت فرم گرفته میشد از بین رفت.بهتر است در طراحی وب سایت نگاه متفاوتی داشته باشیم. سعی کنیم به نوآوری و خلاقیت و استفاده از پلت فرم و پلاگین های جدید،وب سایت های جدید و متفاوت خلق کنیم.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1298

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

بعد از طراحی سایت و گذشت مدت زمانی از آن نیاز به ایجاد تغییرات و به روز رسانی آن یکی از لازمه های باقی ماندن در بین رقباست.چرا که با تغییر دادن وب سایت مطابق با پیشرفت و تغییراتی که در طراحی سایت ها مشاهده میشود کاربران نیز متوجه این امر میشوند که وب سایت شما جزو سایت های فعال و به روز است.همچنین این امر باعث میشود از نظر بازدیدکننده سایت شما همیشه جذاب باشد.هرچند که به روز رسانی وب سایت به صرف زمان و البته هزینه نیاز دارد اما مطمئنا ارزش آن را خواهد داشت.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1409

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

صفحه اصلی در طراحی سایت

برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک نیاز به طراحی سایت دارید.داشتن یک وب سایت امروزه برای داشتن کسب و کار موفق یک ضرورت است.هرچند که امروزه،اهمیت داشتن یک وب سایت برای حتی یک کسب و کار کوچک هنوز شناخته شده نیست.و هنوز بسیاری ار مشاغل هستند که وب سایت ندارند و اهمیت آن را نمیدانند.اما برای طراحی سایت گزینه های بسیاری وجود. این مقاله شاید کمکی باشد به کسانی که امروز تصمیم میگیرند یک وب سایت داشته باشند و یا حتی طراحان قالب وب سایت و مبتدیان طراحی سایت.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1221

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

در این مقاله به آموزش این خواهیم پرداختیم که چگونه یک گرافیست وب سایت شویم. گام اول برای این کار این است که به جمع آوری تصاویر،عکس ها،تکسچر،بک گراند،آیکون ها،وکتور و...بپردازیم. در حقیقت باید مجموعه ایی برای خود گرداوری کنیم که انواع تصاویر مورد نیاز برای طراحی در هر نوع از طرااحی سایت را در اختیار داشته باشیم.با مشاهده هر تصویر شما میتوانید به کمک خلاقیت خود یک تصویر ذهنی ایجاد کنید.از آنها الهام بگیرید و بتوانید یک قالب سایت خلق کنید. میتوانید این مجموعه را به کمک سی دی های موجود در بازار و یا حتی دانلود کردن تصاویر با کیفیت بالا به وجود آورید.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1867

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

تجربیات نشان داده است که وردپرس امروزه در بین تمامی برنامه های تحت وب در بالای لیست قرار گرفته است.طراحی سایت آسان توسط وردپرس،قابلیت پاسخگویی به نیاز کاربران،باعث موفقیت این نام تجاری در بین رقبای خود شده است.نگاه مدرن در این خصوص به آزمون و خطا و آزمایش وردپرس پرداخت و با تست کردن پلاگین های بی شمار که برای وردپرس وجود دارد نتایج خود را در اختیار شما کاربران در این مقاله قرار خواهد.در این مقاله ما یک لیست از پلاگین های وردپرس در سال 2016 که برای مدیریت بهتر و اسانت تر وسریع تر وب سایت شما به شما کمک خواهد کرد،در اختیارتان قرار میدهیم.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1846

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

امروزه اصلی ترین و مهم ترین هدف تمامی اشخاصی که وب سایت دارند بالاتر بودن از رقیبان خود در جتستوگرهای همچون گوگل است. یکی از از راه هایی که باعث تمایز از رقیبان میشود شخصیت سازی است.در طراحی سایت باید به دنبال راهی باشیم تا بتوانیم از نظر بصری ارتباط خوبی با بازدیدکنندگان ایجاد کنیم به گونه ایی که بدانیم با ورود به وب سایت به گونه ایی جذب شده که تمایل به ترک وب سایت ما ندارند.یکی از راه های شگفت انگیزی که باید جزو اهداف طراحی سایت قرار گیرد طراحی شخصیت است که در ادامه به بیان آن خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1164

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

یکی از موارد بسیار مهم بعد از طراحی سایت بهینه سازی و سئو وب سایت است و بدون این مقوله وب سایت شما توجیح اقتصادی نخواهد داشت. راههای بهینه سازی یک وب سایت بسیار ساده است اما باید بدانیم که نیاز به صرف وقت و زمان دارد که مطمعنا نتایج حاصله به طی کردن این مسیر می ارزد .اما یکی از روشهایی که اصولا در وب سایت های ما به ان اشاره نشده و یا به راحتی از این مقوله گذشته اند ،لینک های شکسته و تاثیر ان بر سئو و بهینه سازی سایت میباشد.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1333

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

شرکت طراحی سایت نگاه مدرن چند سال است در زمینه طراحی وب سایت تخصصی و همچنین انواع وب سایت های فروشگاهی و دینامیک و البته با توجه به روی کار آمدن وب سایت های واکنشگرا و پارالاکس به طراحی اینگونه سایت ها پرداخته است. همچنین ما مفتخریم به طراحی سایت در دبی ،همچنین بهینه سازی و پشتبانی وب سایت ها در کشور دبی.گسترش فعالیت کاری ما علاوه بر کشور ایران و به طور ویژه در کشور دبی و علاوه بر طراحی وب سایت، طراحی سی دی های مالتی مدیا و طراحی فروشگاه های آنلاین حرفه ایی،برنامه نویسی گوشی های موبایل و برنامه نویسی میباشد.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1244

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

چند روش ساده وجود دارد که حتی کسانی که مبتدی هستند و با مبانی طراحی سایت و بهینه سازی به خوبی آشنایی ندارند میتوانند از انها استفاده کنند و وب سایت خود را به آسانی بهینه کنند.مواردی که به شما خواهیم گفت بسیار ساده و در عین حال موثر هستند.با ما هم گام باشید و وب سایت خود را باز کرده و هم زمان با آموزش ما شما هم مراحل را دنبال کنید.به کمک این مقاله میتوانید در سئو و بهینه سازی سایت و افزایش رتبه وب سایت خود استفاده کنید.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1291

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

نمایش سایر نظرات

در این مقاله به معرفی طراحی سایت اشیا یا چالش UX میپردازیم.آیا شما فیلم های فانتزی دوست دارید؟اگر هم که اینطور نیست یک زمان شروع به تماشای آن خواهید کرد.به دلیل آنچه که درفیلم های علمی تخیلی و فانتزی در دهه گذشته دیده شده است و واقعا با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت کرده است.امور روزمره در اطراف ما به دقت و با سرعت در حال تبدیل شدن هستند، گاهی اوقات حتی دقیق تر از خودمان.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1461

نظرات اخیر

 • مهمان - hosting

  ...
نمایش سایر نظرات