ترفندهای  طراحی وب کدامند؟طراحی و توسعه وب سایت می تواند وقت گیر است، به خصوص زمانی که این پروژه شامل یک موضوع جدید،استفاده از تیم طراحی و یا ترجمه آزاد باشد. علاوه بر این، زمان یک عامل کلیدی در بهره وری است. ترفندهای موثر ما را قادر می سازد تا به ارائه روشی بهتر در این بازار رقابتی بپردازیم.با این حال، برخی از مراحل را می توان برای هر پروژه تکرار کرد. با دانستن این گام هاو انجام ازمون و خطا برای رسیدن به نتیجه بهتر میتوانید در طراحی وب پیشرفت کنیم.این مقاله مجموعه ای از ابزار ، راهنمایی و ترفندهااست که ممکن است به شما کمک کند به طراحی متفاوت تری در زمان کتری بپردازید.

ترفندی برای طرح های رنگی

ترفند در رنگ منسجم: انتخاب یک دسته از رنگ(بنفش، آبی، و غیره )، و سپس انتخاب رنگ کلی ( نارنجی، برای ایجاد هیجان) "رنگ کلی" (یا نور نرم، و یا هر ترکیب حالت بسته به اگر شما می خواهید رنگ روشنتر یا تیره) و بازی با تیرگی و یا روشنی رنگ ها تا به آنچه مد نظرتان است برسید

من # FF9C00 مجموعه را به Overlay و opacity را به 25٪ بیش از همه در طراحی خود استفاده میکنم.در صورتی که متوجه نشدید میتوانید به این صفحه مراجعه کنید و این فیلم اموزشی را ببینیدفیلم اموزشی .

استفاده نکردن از Meta :

خیلی از طراحان تازه کار از Meta که در قسمت Head هر یک از صفحات وب جای میگیرند توجه نمیکنند و انطور که باید از آنها استفاده نمیکنند تگ هایMeta قابل دید توسط کاربران نیست اما موتورهای جستجو اطلاعات موجود در این تگها را در فرایند جستجوهای خود در نظر میگیرند.

از صفحات سنگین استفاده نکنیم:

مطمعنا سرعت بالا امدن صفحات وب بسیار مهم است چه برای کاربران و طراحان وب سایت چه از نقطه نظر بهینه سازی .زمان بالا آمدن بیش از 10 ثانیه حتما به دلیل فایل HTML بیش از حد سنگین است. از تصاویری با حجم کوچیک در فرمت مناسب باید استفاده کرد. اصولا فرمت JPEG برای تصاویری که هم رنگی هستند و هم دارای حجم بالا استفاده شده و فرمت GIF ببرای تصاویری که از یک رنگ تشکیل شده اند.پس یکی از مسایل مهم طراحی گرافیک وب سایت است.

صفحات وب سایت را با یکدیگر هماهنگ طراحی کنید:

وب سایتی هایی که هر صفحه آن با بقیه از نظر دکمه (Button) ، رنگ زمینه (BackGround) و...متفاوت است از نظر یکپارچگی و زیبای نظر بازدید کننده را جلب نمیکند. این خود تاثیر منفی د ربهینه سازی دارد

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد