تکنیک های تکمیلی سئو در طراحی سایت و نکات


تکنیک های سئو در جهت استانداردسازی طراحی سایت با موتورهای جستجو اعمال می شود در این میان تکنیک های تکمیلی سئو در جهت ارتقا بهینه سازی سایت کاربر می یابد.با پیاده سازی اصول سئو می توانید ترافیک را به سمت طراحی سایت خود هدایت نمایید. در ادامه به تشریح تکنیک های تکمیلی سئو خواهیم پرداخت.

 

بهینه سازی جستجو تصاویر در سئو

پس از بهینه سازی صفحات طراحی سایت می بایست در جهت بهینه نمودن تصاویر موجود در طراحی وب سایت اقدام نمود. این احتمال می رود که کاربران به واط جستجو تصاویر به طراحی سایت شما هدایت شوند فلذا بهینه نمودن تصاویر طراحی سایت می تواند اقدامی مثبت در جهت سئو سایت و نیز جذب ترافیک به سمت سایت باشد.

جستجو محلی در سئو

از دیگر قابلیت های ویژه در جهت سئو سایت می تواند تمرکز نمودن بر جستجو محلی باشد. شناساندن موقعیت جغرافیایی به گوگل می تواند رقابت شما را در سطح محدودتری تعیین نماید و در نتیجه رنکینگ بالاتری را در طراحی سایت شاهد خواهید بود. گوگل مپ ابزار مناسبی به منظور شناساندن موقعیت جغرافیایی خواهد بود. با درج گوگل مپ در صفحه طراحی سایت خود علاوه بر نمایش موقعیت مکانی خود به کاربران می توانید از مزایای الگوریتم جستجو محلی گوگل نیز بهره نمایید.

معماری طراحی سایت

از دیگر فاکتورها که می تواند در موفقیت بازاریابی اینترنتی اثرگذار باشد معماری طراحی سایت می باشد. سطح دسترس پذیر طراحی سایت، سرعت لود صفحات سایت، طراحی سایت ریسپانسیو، تمامی نکاتی می باشد که در جهت راحتی کاربر مبذول می گردد. تجربه خوب کاربر و عدم سردرگرمی در طراحی سایت ما، موجب تمایل به ایجاد ارتباط و یا حتی تداوم تعاملات با طراحی وب سایت ما خواهد بود. از این رو وفاداری کاربر موضوعی است که مورد توجه مدیران بازاریابی در بستر طراحی سایت قرار می گیرد و تمامی همت خود را در جهت ایجاد تجربه خوب کاربر در طراحی سایت می نمایند.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد