تکنیک های نمایش در صفحه اول گوگل چیست

 

 

 

 

 

نمایش طراحی سایت شما در صفحه اول گوگل ملزم انجام تکنیک های سئو بدین منظور می باشد. اصول سئو سایت در راستای نمایش طراحی سایت در صفحه اول موتور جستجو گوگل به کمک شما می اید تا با بدست آوردن بازاریابی اینترنتی قدرتمند به کسب سودآوری بیشتر موفق شوید. در ادامه به بیان تکنیک های نمایش در صفحه اول گوگل می پردازیم.

هاستینگ قدرتمند

 

هاستینگ قدرتمند یکی از فاکتورهای تاثیرگذار می باشد. موتور جستجو گوگل طراحی سایت شما را از شرکت سرور دریافت می نماید. فلذا قدرتمندی شرکت سرور و هاستینگ، در اعتبار طراحی سایت شما تاثیرگذار می باشد.

نام دامین

نام دامین طراحی سایت شما در رنکینگ شما تاثیرگذار می باشد. وجود کلمه کلیدی شما در نام دامین می تواند در جستجو شما در موتور جستجو اثرگذار باشد. وجود شرکتی با نام مشابه شما می تواند در جستجو نام شرکت شما اثرگذار باشد و در صفحه نتایج جستجو به نمایش گذاشته شود. تعداد بازدید و تعداد نمایش صفحه طراحی سایت شما فاکتوری برای اتخاذ رنکینگ بالا می باشد.

وجود نقشه سایت Sitemaps

نقشه سایت Sitemap.xml فایلی برای نمایش صفحات طراحی وب سایت شما می باشد. فایل Sitemap.xml موجب می شود تا موتور جستجو گول دایرکتوری صفحات سایت شما را بداند. نقشه سایت موجب می شود که گوگل دایرکتوری محتوای شما را بهتر بشناسد و در ایندکس گذاری سریع صفحات طراحی وب سایت شما کمک می نماید.

فایل Robots.txt

فایل Robots.txt موجب می شود که صفحاتی از طراحی سایت خود را که درصدد پنهان نمودن از گوگل می باشید و یا قصد می خواهید صفحه ای از طراحی سایت خود را مسدود نمایید تا ایندکس گذاری نشود، تحت این شرایط نام صفحه طراحی وب سایت خود را در فایل Robots.txt قرار دهید.

سرعت لود صفحه طراحی سایت

سرعت لود صفحه فاکتور بسیار تاثیرگذاری در رنکینگ شما می باشد. سرعت لود صفحه به عنوان فاکتوری در رتبه گذاری سایت ها در گوگل و همان بهینه سازی سایت می باشد.

کرول صفحات سایت

درخواست کرول Crawlیا کاوش در صفحات سایت که در تنظیمات وب مستر می باشد موجب ایندکس گذاری سریع صفحات طراحی سایت شما می شود که در سئو سایت اثر گذار می باشد.

متاتگ ها

توجه به متاتگ عنوان, متاتگ توضیحات در طراحی سایت و سئو سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. صفحات طراحی سایت شما با نام و توضیحاتی که درج می نمایید شناخته می شود. بدین منظور در تنظمیات آن دقت نمایید

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد