رازهای سئو   2015 چيست

رازها و نهفته های سئو در سال 2015 چیست؟ گوگل با به روز رسانی در الگوریتم های خود همواره تغییراتی را در اصول سئو ایجاد می نماید. سئو سایت با دریافت رازهای الگوریتم های گوگل سعی در بهینه سازی سایت از منظر جستجو در صفحه نتایج می نماید. رعایت اصول سئو در طراحی سایت موجب تقویت بازاریابی اینترنتی کسب وکار شما خواهد شد. حال در ادامه به بیان رازها و نکات سئو در سال 2015 می پردازیم.

 

اگر شما در صفحه اصلی سایت خود تنها بنرهای تبلیغاتی،تصاویر و اسلایدر درج نموده اید می بایست بدانید که از منظر سئو سایت در جهت گیری اشتباهی می باشید.

محتوا در صفحه اصلی طراحی سایت

صحفه اصلی طراحی سایت شما می بایست دربردارنده محتوایی که نشان دهنده اهداف کلی کسب و کار شما می باشد را شامل شود.

درج توضیحات در هر صفحه

اگر شما در صفحات طراحی سایت خود محصولات،کالا و خدماتی را ارائه می نمایید تنها به بیان نام محصول و خدمات اکتفا ننمایید و توضیحی در خصوص محصول و سرویس خود بیان نمایید. محتوا ارزشمندترین مفهوم در سئو سایت می باشد.

تهیه محتوای کارآمد

متناسب با کسب وکار خود سعی در تهیه محتوا و مطالب مرتبط سودمند و کارآمد نمایید. این هدف را نداشته باشید که محتوایی به منظور درج کلمات کلیدی طراحی سایت خود فراهم نمایید بلکه می بایست کاربر خود را هدف قرار دهید. بدین منظور تهیه نمودن محتوا و مطالب مورد نیاز کاربر که مرتبط با کلمات کلیدی طراحی وب سایت شما می باشد توصیه می شود و از تکرار بی رویه کلمات کلیدی طراحی سایت خود بپرهیزید.

عنوان صفحه طولانی

انتخاب عنوان صفحات طراحی سایت به صورت طولانی و یا درج متاتگ توضیحات طولانی برای صفحات طراحی سایت امری اشتباه می باشد. عنوان صفحه می بایست دربردارنده نام مناسبی از هدف از ایجاد آن صفحه از طراحی سایت شما باشد.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد