طراحی سایت و سئو صفحه اصلی بسيار مهم مي باشد.

 

طراحی سایت و سئو صفحه اصلی بسیار حائز اهمیت می باشد. با توجه به این نکته از صفحه اصلی طراحی سایت شما مهم ترین صفحه موجود در طراحی وب سایت شما می باشد و کاربران به واسط آن به دیگر صفحات طراحی وب سایت شما دسترسی می یابند.

 

طراحی سایت و سئو صفحه اصلی بسیار حائز اهمیت می باشد. با توجه به این نکته از صفحه اصلی طراحی سایت شما مهم ترین صفحه موجود در طراحی وب سایت شما می باشد و کاربران به واسط آن به دیگر صفحات طراحی وب سایت شما دسترسی می یابند، فلذا رعایت اصول بهینه سازی سایت در صفحه اصلی از دیگر صفحات مهم تر می باشد. حال چه نکاتی را در سئو صفحه اصلی طراحی سایت می بایست در نظر گرفت. در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

 

نکات سئو صفحه اصلی

در اولن گام می بایست توجه داشته باشید که نام برند یا همان نام تجاری را در صفحه طراحی وب سایت خود درج نمایید که در این صورت در سئو سایت خود موثر عمل نموده اید. لوگوی مناسب و طرح گرافیکی که معرف کسب و کار شما باشد را در طراحی وب سایت خود درج نمایید.

 

منو در طراحی سایت

منو لینک دهنده به دیگر صفحات طراحی وب سایت شما می باشد. فلذا در منو طراحی سایت خود صفحات اصلی و پرکاربرد را درج نمایید تا کاربران به راحتی به صفحات مورد نظر خود در طراحی سایت شما هدایت شوند. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که از درج صفحات غیر ضروری بپرهیزید زیرا که منوهایی با تعداد صفحات لینک شده بالا موجب سردرگمی کاربر در طراحی سایت می شوند و اجازه دهید کاربران مطابق به نیاز خود به صفحات موجود در طراحی وب سایت شما گام بردارند. این اقدام در بهینه سازی سایت شما اثرگذار خواهد بود.

 

کدنویسی صفحه اصلی طراحی سایت

اگر چه درج کلمات کلیدی و محتوای مناسب در طراحی سایت بسیار حائز اهمیت می باشد اما نمی بایست از اهمیت کدنویسی صفحه طراحی سایت غافل شد. سعی نمایید کدهایی که ضرورت چندانی ندارد را از صفحه اصلی پاک نمایید و از درج قابلیت هایی که کدهای بسیار طولانی را در طراحی وب سایت شما به همراه خواهد داشت پرهیز نمایید تا در بهینه سازی سایت خود گام مثبتی را بردارید.

 

 

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد