نکات بدست آوردن رنکینگ بالا در گوگل در طراحی سایت چیست

سئو سایت و نکات بدست آوردن رنکینگ بالا در گوگل بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد.صاحبان کسب وکار در گامی پس از طراحی سایت به دنبال بهینه سازی سایت و مقوله سئو سایت می باشند تا رنکینگ بالایی را نسبت به دیگر رقبا به خود اختصاص دهند. حال چه نکاتی را به منظور بدست آورد رنکینگ بالا در گوگل می باشد در طراحی سایت خود اجرا نمایید. در ادامه به بیان نکات سئو در خصوص بدست آورد رنکینگ بالا می پردازیم.

 

انتشار مرتب محتوا

انتشار مرتب محتوا به عنوان موثرترین فاکتور اثرگذار در سئو شناخته می شود. درج محتوای جدید در طراحی سایت و عدم کپی برداری از دیگ سایت ها موجب می شود تا مطالب ما به سرعت در گوگل ایندکس شود و گوگل سایت ما را با اعتبار خوبی بشناسد.

ساختار لینک ها

لینک های دهی سایت می بایست به صورت درونی و خارجی مورد بررسی قرار گیرند. لینک دهی و مرتبط نمودن صفحات طراحی سایت در فاکتور دسترسی پذیری سایت اثرگذار می باشد. لینک دهی کلمات کلیدی سایت و تکس استفاده شده در لینک ها از نکات اثرگذار در سئو سایت می باشد. گوگل صفحات سایت را با استفاده از لینک هایی که درون صفحه طراحی سایت و نیز بیرون از صفحه طراحی سایت گذاشته می شود می شناسد.

ابزار آنالیزگر سئو سایت

وب مستر و گوگل آنالیز به عنوان مهم ترین ابزار آنالیزگر سئو سایت شناخته شده اند. با بررسی وضعیت سایت و میزان بازدید از صفحه طراحی سایت می توانید تحلیلی از عملکرد سایت خود داشته باشید و به تحلیل نقاط قوت و ضعف در طراحی وب سایت خود بپردازید

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد