<>لینکداین در بستر طراحی سایت و بهینه سازی یک شبکه حرفه ای است که بیش از 347 میلیون کاربر داردو همچنان هر روز به رشدآن اضافه میشود. این سایت کم هزینه و پلت فرم نوآورانه برای طراحان وب برای به دست آوردن کار خود در مقابل چشمان کسانی که به عنوان نیازمند به گرافیک سایت و طراحی سایت دارند قرار میدهد. <"> در اینجا هفت نکته برای کمک به شما در افزودن قدرت LinkedIn برای رشد کسب و کار طراحی خود میپردازیم.

مشخصات کسب و کار

بیوگرافی حرفه ای باید انتقال دهنده داستانی باشد که بیان کسب و کار است از قبیل گرافیک سایت و طراحی سایتو... این یک رزومه غیررسمی است که حقایق جالب در مورد شما را برجسته تر نمایش میدهد، و همچنین مهارت های خود را و کمی از شخصیت شما . اکثر باید کار فعلی، کسب و کار و حرفه ای را که تجربه کرده اید، نشریات و مقالاتی که در مورد شما و کار شما نوشته اندو هر جایزه و یا افتخارات که ممکن است شما دریافت کرده باشید ، باشد. شما همچنین می توانید برخی از اطلاعات شخصی، را نیز که منعکس کننده شخصیت شماست ارائه دهید.

توضیح دهید که شما کی هستید:

استفاده از صفحه مربوط به خود که به توضیح اینکه شما چه کسی هستید و آنچه شما می توانید انجام دهید در چند کلمه بپردازد. شما می خواهید به صورت کوتاه و مختصر به طوری که خوانندگان بتوانند حس از آنچه شما می توانید با یک نگاه اجمالی ساده ارائه دهید برداشت کنند. چیزی بنویسید و آن را به دیگران به عنوان خوانده شده مطمئن شوید که آن فوتی و فوری و روشن است. خلاصه گراهام اسمیت به عنوان مثال بزرگ بیان که او است و آنچه او می تواند برای یک مشتری به وضوح و به روشنی انجام شده است.

بارگذاری تصاویر و لینک برای هر تجربه شغلی:

علاوه بر نوشتن شرحی برای هر شغل، شما می توانید تصاویر و لینک برای هر تجربه شغلی خود را بارگذاری کنید. این کار باعث میشود درهای جدید برای طراحی سایت برای نمایش کار خود وجود داشته باشد. این یکی از ویژگی های نسبتا جدید است که جدید اضافه شده است . کافیست فقط بر روی "اضافه کردن لینک" کلیک کنید.

به روز رسانی به طور مداوم:

<;">هنگامی که شما مشخصات خود را ساختید نمیتوانید آن را دیگر نادیده بگیرید! از این به بعد کار شما به روز رسانی، اضافه کردن تماس های جدید، دریافت توصیه های بیشتر و ارسال به روز رسانی به منظور حفظ آن است. <span "> مطمئن شوید که اطلاعات تماس خود را به روز و عمومی هستند .

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد