در این مقاله به معرفی طراحی سایت اشیا یا چالش UX میپردازیم.آیا شما فیلم های فانتزی دوست دارید؟اگر هم که اینطور نیست یک زمان شروع به تماشای آن خواهید کرد.به دلیل آنچه که درفیلم های علمی تخیلی و فانتزی در دهه گذشته دیده شده است و واقعا با پیشرفت تکنولوژی پیشرفت کرده است.امور روزمره در اطراف ما به دقت و با سرعت در حال تبدیل شدن هستند، گاهی اوقات حتی دقیق تر از خودمان.

هنگامی که به آینده طراحی سایت نگاه میکنید شاید در اولین چشم انداز نگران کننده به نظر بیاید. با این حال، من همیشه با پیشرفت تکنولوژی نه مخالفت بوده ام و نه اینترنت از اشیاءو این قاعده مستثنی است. طراحی سایت اشیا یا IoT یک پیشرفت بزرگ چندبعدی است.در تعریف به طور گسترده تر، "طراحی سایت اشیاء  یک سناریوی است که در آن اشیاء، حیوانات و یا مردم با شناسه منحصر به فرد و توانایی انتقال داده ها بر روی یک شبکه بدون نیاز به اینکه خود فرد با کلیک حرکت ایجاد کند ،حرکت میکنند. "اگر چه طراحی سایت اشیا امروزه پررونق است، اما این نوع از طراحی نوع جدیدی نیست و شرکت های فن آوری در اسباب بازی های هوشمند به هم پیوسته برای مدتی از این نوع طراحی استفاده میکردند و البته در حال حاضر استفاده میکنند. همانطور که توسعه همه فرآیند ها را میبینید،طراحی سایت اشیا رو به رشد بوده و حتی در سال های آینده به وفور آن را خواهیم دید.بنابر این باید این نوع از طراحی را به چالش کشیده و با پیشرفت در عرصه طراحی سایت جلو برویم.

مسائل مربوط به اتصال به اینترنت
اول از همه، باید این واقعیت را قبول کنیم که همانطور که از نام اینترنت مشخص است، هیچ چیز بدون اتصال به شبکه  قابل اجرا نیست. چرا که در حقیقت توسط اینترنت  داده ها بین دستگاه ها بدون دخالت انسان منتقل می شود. این واقعا مهم نیست که آیا اتصال بی سیم است یا نه، اگر چه بسیاری از دستگاه های اینترنت اشیا موجود امروز از طریق WiFi کار میکنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند