در این مقاله به آموزش این خواهیم پرداختیم که چگونه یک گرافیست وب سایت شویم. گام اول برای این کار این است که به جمع آوری تصاویر،عکس ها،تکسچر،بک گراند،آیکون ها،وکتور و...بپردازیم. در حقیقت باید مجموعه ایی برای خود گرداوری کنیم که انواع تصاویر مورد نیاز برای طراحی در هر نوع از طرااحی سایت را در اختیار داشته باشیم.با مشاهده هر تصویر شما میتوانید به کمک خلاقیت خود یک تصویر ذهنی ایجاد کنید.از آنها الهام بگیرید و بتوانید یک قالب سایت خلق کنید. میتوانید این مجموعه را به کمک سی دی های موجود در بازار و یا حتی دانلود کردن تصاویر با کیفیت بالا به وجود آورید.

طراحی قالب،طراحی بنر،اسلایدر

باید بدانیم که مثلا در طراحی سایت مرتبط با املاک و یا طراحی سایت در دبی هر کدام بنر اسلایدر و قالب مربوط به خود را دارد که هر کدام نکات و جزئیاتی متناسب با موضوع وب سایت را شامل میشود.بایدمطالعاتی در این خصوص انجام دهیم. مثلا درطراحی سایت فروشگاهی چه لوگویی مناسب است و یا چه رنگبندی باعث جذب بیشتر کاربر خواهد شد،چه اسلایدری موثر تر است و در کل از نظر گرافیکی باید اطلاعات خود را در خصوص هر کدام از بخش ها بالا ببریم.

انجمن های  طراحان

یکی از موثرترین روشها برای پرورش خلاقیت شرکت در انجمن هایی است که اعضای آن افراد خلاق و هنرمند و گرافیست هایی هستند که در زمینه طراحی سایت و طراحی قالب فعالیت دارند.دیدن نمونه کارها و قالب ها و لوگو ها و پرسیدن سوال و نظرسنجی از آنها بسیار مفید است.مطالعه مقالات و شرکت در بحثها میتواند باعث پرورش ذهن شما و کمک به طراحی شود.

قالب های آماده

مشاهده قالبه ای آماده در ارتباط با هر موضوع که قرار است طراحی شود،ایده های خوبی به شما میدهد. هر طرح را میتوان هم در وب سایت خارجی هم در وب سایت های ایرانی مشاهده کرد. البته که زیباترین قالب ها رایگان نیستند و باید برای دریافت آنها هزینه پرداخت شود. اما شما میتوانید با مشاهده آنها ایده های خوبی بگیرید و با در کنار هم گذاشتن آنها به نتایج فوق العاده ایی برسید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند