بعد از طراحی سایت و گذشت مدت زمانی از آن نیاز به ایجاد تغییرات و به روز رسانی آن یکی از لازمه های باقی ماندن در بین رقباست.چرا که با تغییر دادن وب سایت مطابق با پیشرفت و تغییراتی که در طراحی سایت ها مشاهده میشود کاربران نیز متوجه این امر میشوند که وب سایت شما جزو سایت های فعال و به روز است.همچنین این امر باعث میشود از نظر بازدیدکننده سایت شما همیشه جذاب باشد.هرچند که به روز رسانی وب سایت به صرف زمان و البته هزینه نیاز دارد اما مطمئنا ارزش آن را خواهد داشت.

علت طراحی سایت مجدد چیست؟

روش هایی که طراحی سایت شما به کاربرده شده است باطل شده است.

لود صفحات شما کند شده است .

آنطور که باید و شاید از وب سایت خود استفاده نکرده اید و شاید متحمل ضرر شده اید.

تعداد بازدید وب سایت کنونی خود را بررسی کنید

پیش از انکه اقدام به طراحی سایت دوباره کنید ابتدا برخی موارد را باید مورد تحلیل قرار داهید:تعداد بازدیدکنندگان هر صفحه ،بازدید عمومی،تعداد ارسالها و تعداد دانلودها،چه تعداد از کاربران وب سایت شما جزو مشترهای شما شده اند؟و ابته یکی از مهم ترین موارد بررسی بهینه سازی وب سایت شما است.از نظر ما یکی دیگر از موارد این است که رقیبان خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. جایگاه انها نسبت به تغییر دادن قالب وب سایت و طراحی مجدد سایت، و آیا پیشرفتی داشته اند و یا خیر؟ اگر بلی چه تغییراتی در وب سایتشان اعمال شده است؟

طراحی سایت مدرن

از دیگر موارد مهم به روز بودن وب سایتی است که قرار است طراحی شود.البته منظور از این مقوله نه تنها اهمیت دادن به بخش ظاهر و استفاده از بنر و اسلایدر و ..متفاوت است،بلکه از نظر جذب کاربر نیز باید به درستی مورد بررسی قرار گیرد.اهمیت به این نکته که آیا با تغییر دادن ظاهر سایت در بهینه سازی و سئو سایت تغییراتی ایجاد میشود یا خیر؟

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند