چند روش ساده وجود دارد که حتی کسانی که مبتدی هستند و با مبانی طراحی سایت و بهینه سازی به خوبی آشنایی ندارند میتوانند از انها استفاده کنند و وب سایت خود را به آسانی بهینه کنند.مواردی که به شما خواهیم گفت بسیار ساده و در عین حال موثر هستند.با ما هم گام باشید و وب سایت خود را باز کرده و هم زمان با آموزش ما شما هم مراحل را دنبال کنید.به کمک این مقاله میتوانید در سئو و بهینه سازی سایت و افزایش رتبه وب سایت خود استفاده کنید.

لوگوی خود را سئو کنید:

از موارد مهمی که شاید به ان توجه نشود و تا به حال به آن دقت نکرده باشید این است که لوگو و یا همان آرم شرکت و موسسه خود را باید به صفحه اصلی خود لینک کنید.باید لوگوی خود را با توجه به کلمه ایی که جزو کلمه کلیدی شماست بهینه سازی کنید.در انتخاب نام فایل ها سعی کنید از اسم شرکت و یا موسسه خود استفاده کنید.همچنین برای سرتیتر ها.به جای کاما از خط تیره درفایل های خود استفاده کنید.در طراحی سایت خود از ALT استفاده کنید.

 تصاویر لینک شده خود را سئو کنید:

سعی کنید از تصاویر استفاده کنید و البته آنها را لینک گذاری کنید این امر تاثیر مثبتی در سئو و بهینه سازی وب سایت شما دارد.باید بدانید که طراحی سایت تنها ساخت مجموعه و کنار هم قرار دادن تصاویر نیست . بلکه توجه به نکات همچون لینک دهی به تصاویر و ... میتواند یکی از راهکارهای مهم باشد.البته باید ذکرکرد که سئو و بهینه سازی تصاویر هم همچون انچه در بیهنه سازی لوگو گفته صورت میگیرد یعنی استفاده از کلمات اصلی و مورد نظر شما به عنوان کلمه ایی که قرار است سئو شود،لینکدادن به صفحه ایی که باید لینک به ان تعلق گیرد و استفاده از ALT

boldکردن کلماتی که به انها تاکید دارید:

مرورگرهایی همچون گوگل نیازدارند که بفهمند چه کلمه ایی برای وب سایت شما مهم است و اساسا شما بر چه کلمه ایی تاکید دارید. این روش میتواند راه حل ساده و اما مناسبی برای این امر باشد که البته اکثرا در طراحی سایت به آن توجه نمیکنند.این مهم موجب افزایش رتبه شما نیر میشود.

تعداد دو هزار کلمه به بالا:

سئوکاران و طراحان سایت به این نتیجه رسیده اند که تعداد دو هزار کلمه در وب سایت به مقدار زیادی باعث بالا آمدن وب سایت شما خواهد شد و نقش زیادی در این زمینه ایفا میکند.باید توجه کنید که هم زمان نباید تعداد کلمات و مطالب زیادی را وارد سایت کنید. احتیاج به زمانبندی و توجه به مفید بودن مطالب را در این گزینه جای دهید.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند