یکی از موارد بسیار مهم بعد از طراحی سایت بهینه سازی و سئو وب سایت است و بدون این مقوله وب سایت شما توجیح اقتصادی نخواهد داشت. راههای بهینه سازی یک وب سایت بسیار ساده است اما باید بدانیم که نیاز به صرف وقت و زمان دارد که مطمعنا نتایج حاصله به طی کردن این مسیر می ارزد .اما یکی از روشهایی که اصولا در وب سایت های ما به ان اشاره نشده و یا به راحتی از این مقوله گذشته اند ،لینک های شکسته و تاثیر ان بر سئو و بهینه سازی سایت میباشد.

اما لینک های شکسته در اصلاح به لینک های قدیمی و یا لینک هایی از وب سایت شما گفته میشود که با اخطار 404 همراه میباشد.مطمعنا وجود این لینک ها میتواند عوامل منفی در سئو و بهینه سازی وب سایت شما داشته و مخرب عمل کند. ولی چگونه این لینک ها راشناسایی کنیم و چگونه حذف کنیم؟یکی از ساده ترین روشها جستجو در گوگل واست . امروزه وب سایت های بسیاری به طور آنلاین با جستجو در وب سایت شما این لینکهای مخرب را شناسایی کرده و محل و ادرس آنها را شناسایی میکنند.البته نرم افزارهایی برای این امر وجود دارد اما ساده ترین راه پیشنهادی ما استفاده از سرچ آنلاین برای لینک های شکسته است.پس از انجام این امر باید وارد گوگل وب مستر شده (اگر تاکنون اکانت را نساخته اید حتما اقدام کنید) البته توضیح استفاده از گوگل وب مستر در بخشهایی از همین سایت گنجانده شده است.

در قسمت ریمو لینک با وارد کردن لینکهایی که شناسایی کرده اید به راحتی میتوانید .مدت زمانی برای شناسایی و حذف شدن این لینک ها احتیاج است اما مطمعنا به زودی نتایج مثبت ان را خواهید دید.باید بدانید تنها طراحی سایت کافی نیست.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند