تجربیات نشان داده است که وردپرس امروزه در بین تمامی برنامه های تحت وب در بالای لیست قرار گرفته است.طراحی سایت آسان توسط وردپرس،قابلیت پاسخگویی به نیاز کاربران،باعث موفقیت این نام تجاری در بین رقبای خود شده است.نگاه مدرن در این خصوص به آزمون و خطا و آزمایش وردپرس پرداخت و با تست کردن پلاگین های بی شمار که برای وردپرس وجود دارد نتایج خود را در اختیار شما کاربران در این مقاله قرار خواهد.در این مقاله ما یک لیست از پلاگین های وردپرس در سال 2016 که برای مدیریت بهتر و اسانت تر وسریع تر وب سایت شما به شما کمک خواهد کرد،در اختیارتان قرار میدهیم.

 

1-سئو و بهینه سازی وردپرس توسط Yoast

پلاگین Yoast امروزه توسط کاربران وردپرس برای سئو و بهینه سازی سایت مورد استفاده قرار میگیرد.این افزونه شامل یک پلت فرم کامل برای بهینه سازی کردن محتوای صفحه کاربر است.علاوه بر این این افزونه یک ویرایشگر کوچک ،نقشه XML  ، توشیحات متا  و غیره است.

2-BackupBuddy

این پلاگین یک پلاگین حیاتی برای وردپرس است.زیرا پلاگین BackupBuddy به عنوان یک ابزار پیشگیری از بحران عمل میکند.با کمک این پلاگین میتوان فهمید که محتوای ایجاد شده مشکلی ندارد.واقعا این پلاگین باید جزو اولین پلاگین هایی باشد که در طراحی سایت وردپرس مورد استفاده قرار میگیرد.این پلاگین فوق العاده است. زیرا به سادگی نصب و راه اندازی میشود.با کمک BackupBuddy  کاربران میتوانند روزانه بک آپ گیری کنند. پس این پلاگین را فراموش نکنید.

3-پلاگین W3

برای دسترسی سریع به وب سایت و سرعت مطلوب این پلاگین ضروری است.از ویژگی های این پلاگین دانلود سریع تر و زمان لود کوتاه تر صفحات برای کاربران است.

4-CaptainForm

این پلاگین برای طراحی سایت توسط افرادی که حتی مبتدی هستند و هدف انها ایجاد یک فرم است ،بسیار مناسب است.در حالی که این پلاگین در درجه اول برای فرم تماس مورد استفاده قرار میگیرد،همچنین میتواند برای اشتراک گزاری،سفارشات و غیره استفاده شود.توسط فرم تماس و یا اشتراک به راحتی میتوانید مخاطبین خود را جذب کنید.

5-پلاگین ویرایش

اصلی ترین پلاگین برای توزیع محتوای موفق در وب سایت است.توسط این پلاگین به کاربران اجازه داده میشود تا در حد امکان مقاله های خود را ویرایش کنند.این کار و دادن امکان مدیریت به نویسندگان، ایجاد استراتژی گردش کار،به روز نگه داشتن مقالات و خیلی امکانات بیشتر است.این افزونه به کاربران در طراحی سایت فروشگاهی نیز بسایر مناسب است.

6-پلاگین گفتگو

به صورت کشویی است.یک صفحه کشویی که بر روی وب سایت های وردپرس قرار میگیرد و بدون کند شدن و لطمه زدن به سرعت وب سایت قابل استفاده است.دلیل دیگری که باعث برتری این پلاگین شده است قابل استفاده بودن ان در تمامی دستگاه ها (تبلت،کامپیوترهای رومیزی،موبایل،گوشی های هوشمند و غیره)است

 

 

 مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند