اصلی ترین نکاتی که در طراحی سایت در سال 2016 باید به آنها توجه شود شامل موارد زیر میباشد که با اختصار به توضیح آن خواهیم پرداخت:

استفاده  از پلت فرم UI در طراحی سایت

یکی از افکت های جانبی که در طراحی سایت در سال جدید مورد استفاده قرار گرفته است UI است . با این حال برخی از طراحان وب سایت این پلت فرم را قبول ندارند و ایراد هایی به آن گرفته اند. با ظهور برنامه هایی همچون وردپرس بسیاری از مشکلات و ایراداتی که به این پلت فرم گرفته میشد از بین رفت.بهتر است در طراحی وب سایت نگاه متفاوتی داشته باشیم. سعی کنیم به نوآوری و خلاقیت و استفاده از پلت فرم و پلاگین های جدید،وب سایت های جدید و متفاوت خلق کنیم.

فرم ثبت نام:

در طراحی وب سایت نیاز به داشتن یک الگوی متفاوت برای فرم ثبت نام دارید.ممکن است فرمی ایجاد کنید به همراه یک دکمه که بازدن آن مرحله ثبت نام صورت گیرد.اما عده ایی از طراحان خلاق به نوعی جاده کرده و با ایجاد فرم هایی برای ثبت نام کاری می کنند که بازدید کنندگان مشتاق به ورد و پرکردن آن فرم داشته باشند.

اسکرول بلند:

امروزه قرار دادن تمامی مطالب در بالای صفحه به صورت یک اصل مهم است.البته همه به لطف استفاده از تلفن همراه به متن های طولانی عادت دارند.این روش برای وب سایت هایی که متن های طولانی دارند بسیار مناسب است و البته شما میتوانید وب سایت خود را به چند اسکرول جدا تقسیم کنید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند