مقالات گرافیک سایت که می تواند عناوینی مانند مقالات گرافیک کامپیوتری، مقالات گرافیک چاپی، طراحی قالب سایت ، قوانین بنرها، نکات اسلایدرها، آموزش طراحی گرافیک سایت، اصول طراحی گرافیک سایت و دیگر موارد مشابه باشد اغلب مورد توجه و نظر بسیاری از گرافیست وب سایت ها و افراد علاقه مند به کارهای گرافیکی قرار می گرد. شرکت نگاه مدرن مقالات گرافیک سایت و آموزش گرافیک سایت را برای کاربران و طالبان یادگیری گرافیک سایت فراهم آورده است.

 

طراحی قالب اختصاصی در بستر گرافیک سایت ریسپانسیو باعث بهبود لود سایت های طراحی شده است . استفاده از قالبهای ریسپانسیو سبب شده است که طراحان وب براساس قواعدی واحد قالب وب سایت را طراحی نمایند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1800

یکی از عمده سایت هایی که از نظر درآمد زایی و سود دهی جزو وب سایت های مطرح جهان است سایت فروشگاهی است و این خود دلیل موجهی است برای اهمیت بیشتر گرافیک این وب سایت.طراحان گرافیک باید بدانند هر سایت با ویژگیهای شغلی متفاوت طراحی متفاوت خود را میطلبد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2284

<هنگامی که شمایک تصویر را انتخاب میکنید، در واقع، یک قالب بهینه برای رسیدن به هدف خود انتخاب کرده اید، انتخاب مهم بعدی انتخاب قالب مناسب است .در یک وکتور زوم کردن در یک تصویر وکتور و زوم کردن در تصویر شطرنجی را بررسی خواهیم کرد.گرافیک برداری یا وکتور گرافیک روشی در تولید و ذخیرهٔ تصاویراست که در قالب مجموعه‌ای از مشخصات هندسی نقاط، خط‌ها، منحنی‌ها و چندضعلی‌ها ذخیره می‌شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1552

اساسا باید بدانیم به چه سایتی سایت همایشی گفته میشود و سپس به گرافیک ان خواهیم پرداخت. این سایت های همایش ها و سمینارهای شرکت ها را و زمان و مکان و اطلاعات مرتبط با انها را به نمایش خواهند گذاشت.بدیهی است یک شرکت مهم معتبر آگاه به این مساله است که یک سایت همایشی لازمه شرکت آنهاست.امروزه اکثر شرکتهای بزرگ سایت همایشی مخصوص به خود را دارند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2513

برای طراحی سایت چه ارزان باشد و یا حرفه ایی اصول و قوانین خاص خود را خواهد داشت. از نظر گرافیک و ظاهر زیبا و محتوای مناسب همچنین سئو و بهینه سازی موتور جستجو باید به گونه ایی طراحی شوند که افراد تمایل به طراحی یک سایت برای خود داشته باشند.از این نظر ارزان و یا حرفه ایی بودن یک سایت تفاوتی در این مطالب و رعایت آنها ندارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1652

گرافیک وب 2016 و نکات

 

مایکروسافت آفیس برای مک 2016 به رونمایی از آن در طراحی گرافیک وب سایت پرداخت. مایکروسافت به تازگی یک پیش نمایش از محیط برنامه 2016 برای مک رونمایی کرد، که شامل به روز رسانی نسخه های ورد، اکسل پاورپوینت، OneNote است که برای ساخت قالب و طراحی سایت کاربرد دارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1756

 

طراحی سایت اگر به صورت حرفه ایی انجام شود نیاز به طراحی منحصر به فرد و خاص خود دارد. یکی دیگر از سایت هایی که جزو سایت های پربیننده است سایت خبری است از این رو طراحی این سایت ها احتیاج به دقت در طراحی گرافیک نیز دارد.به طور مختصر چند ویژگی برای طراحی گرافیک سایت خبری بیان خواهیم کرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1732

گرافیک وب و نقش آن در گوگل چیست

 

اصول طراحی سایت گرافیکی


گوگل و AnswerLab به صورت فشرده به مطالعه و بررسی این مطلب که چگونه طیف وسیعی از کاربران با مجموعه ای متنوع از سایت های مختلف در تلفن همراه و کامپیوتر های خانگی در ارتباط هستند ؛ پرداختند.
هدف، به پاسخگویی به این سوال بود : چه چیزی باعث میشود به یک طراحی وب سایت خوب گفته شود ؟

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1572

در این مقاله اول باید به توضیح این مقوله پرداخت که اساسا به چه سایتی داینامیک و چه سایتی استاتیک گفته میشود با توجه به شرح سایت داینامیک پی خواهیم برد که گرافیک سایت ها به چه صورت باید طراحی شود و اساسا این سوال مطرح است که ایا سایت داینامیک و استاتیک از نظر طراحی و گرافیک با یکدیگر متفاوت هستند یا خیر.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1520

دو نوع از گرافیک کامپیوتری وجود دارد: گرافیک شطرنجی ، که در آن هر پیکسل به طور جداگانه ( یک عکس دیجیتال) تعریف شده، و گرافیک برداری ، که از فرمولهای ریاضی استفاده می شود به منظور ایجاد خطوط و اشکال است، که در پایان بیننده یک گرافیک را میبیند. با استفاده از نتایج گرافیک برداری اغلی فایل های کوچکی تولید میشود که بسیار دقیق هستند ، اما، هنگامی که پیچیده شوند، ممکن است اندازه فایل بزرگتر از یک معادل گرافیک شطرنجی داشته باشد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1563