در این مقاله به بیان چگونگی طراحی لوگو خواهیم پرداخت چرا که این مقوله جزو بخش های مهم طراحی وب سایت میباشد. یک لوگوی زیبا نمایانگر هویت شرکت و وب سایت میباشد .با پرداختن به چند پرسش و پاسخ به انها به شما کمک خواهیم کرد دید وسیعتری به طراحی یک لوگو داشته باشید.

هدف از طراحی لوگو چیست؟

یکی از سوالات کلیدی که باید در کسب و کار به آن توجه شود این است که میخواهیم لوگوی خود را به چه منظور طراحی کنیم. طراحی یک آرم که شما را از رقبای خود متمایز کند. و اگر شعاری در شرکت شما وجود دارد سعی کنید در طراحی لوگو ان شعار را بگنجانید به گونه ایی که بازدید کننده با دیدن لوگوی شما به هدف شرکت پی ببرد .

روند طراحی لوگو

این سوال مطرح است که امروزه لوگوها ی طراحی شده بیشتر حروف هستند و یا تصاویر طراحی شده و یا اینکه از انیمیشن در طراحی استفاده میشود. در واقع باید گفت فرمول خاصی در این رابطه وجود ندارد و نمیتوان گفت امروزه به طوره مثال از حروف در طراحی لوگو استفاده میشود در سایت روند طراحی آرم شما روند طراحی لوگو رااز سال 2010 خواهید دید.

ایده طراحی لوگو:

هر نقطه و هر جا و میتواند الهام بخش برای طراحان گرافیک وب باشد. برخی از طراح ها مستقیما به یک طراح اختصاص دارد، در حالی که برخی دیگر به تصویرگری میپردازند. ممکن است طراح دیگری به گالری یا کتابفروشی سر بزند. برخی از طراحان از فهرست کتاب ها، مجلات و وب سایت ها استفده میکنند ... واقعا هیچ محدودیتی وجود ندارد.

فرمت فایل نهایی

ایجاد یک PDFدر اندازه A4 فرمت و سایز مناسبی میباشد . این اندازه اجازه می دهد تا مشتری به راحتی به کنترل جزییات طرح بپردازد، و در صورت نیاز آن طرح را چاپ کند. بسته به آرم، فرمت عمودی یا افقی میتوان ارائه داد .

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد