ریسپانسیو  و رابطه با گرافیک سایت چیست

طراحی سایت شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و ریسپانسیو و نگهداری از وب سایت میشود.یکی از بخش های مهم و مختلف طراحی وب سایت شامل طراحی گرافیک وب ،طراحی ریسپانسیو. مقالات، کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی. طراحی برای کاربر. و بهینه سازی موتورهای جستجو است.

اغلب تیم های شامل طراحان سایت در زمینه های مختلف وجود دارند که عده از آنها در بخش طراحی کردن وب سایت به صورت ریسپانسیو فعالیت میکنند. اگر چه برخی از طراحان همه طراحی گرافیک سایت راا پوشش میدهد. طراحی وب سایت برای تلفن همراه و ریسپانسیو کردن ان مدت زمان زیادی نیست که انجام میپذیرد. اما انتظار میرود ریسپانسیو کردن وب سایت و تاثیر ان در بهینه سازی به زودی پیشرفت خوبی داشته باشد.

ریسپانسیوکردن چیست:

ما در یک جهان با چند سیستم زندگی میکنیم. رشد دستگاه های اینترنتی نظیر گوشی های هوشمند،و لپ تاپ بدان معنی است که به طور فزاینده ای باید به دنبال ارائه راه حلی برای نمایش سایت در تمام دستگاهها باشیم. آنچه مورد نیاز است یک راه حل برای چند دستگاه است.خوشبختانه تحولات در HTML5 به وجود امده که هم اکنون می توانید یک ماژول آموزش ریسپانسیو ایجاد کنید که در تمام دستگاه کار خواهد کرد

طراحی وب سایت ریسپانسیو

آموزش ریسپانسیو بر اساس استانداردها و روش طراحی وب سایت (RWD) است. RWD برای اولین بار توسط Marcotte در مقاله ایی در سال 2011 مورد استفاده قرار گرفت.
در اصل RWD به معنی یک وب سایت طراحی شده برای کار بر روی چندین دستگاه با استفاده از شبکه های مبتنی بر آنهاست. این به این معنی است که "کاربران در سراسر جهان با دستگاه هاو مرورگرهای مختلف دسترسی به یک منبع با یک محتوا داشته باشند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد