زیباترین طراحی برای وب سایت به چه معناستامکان ندارد شما شرکت و یا شغل مهم و معتبری داشته باشید و وب سایت مربوط به خود را نداشته باشید. ایجاد وب سایت کار پیچیده ایی نیست و اکثر شرکت های طراحی وب سایت قادر به طراحی یک وب سایت ساده هستند. نکته حایز اهیمت طراحی زیبا و گرافیک چشمگیر یک وب سایت است که در توقف یک کاربر در سایت و در نیجه بهینه سازی و صد در صد در تجارت و فروش و معرفی محصول تاثیر خواهد داشت.

اکثر طراحان و گرافیست های وب با استفاده از قالب های آمده و آیکون و بنر و وکتور های موجود به طراحی وب سایت میپردازند که این خود مقوله تاثیر گذاری در رتبه سایت و بازدید کننده خواهد داشت. نگاه مدرن میکوشد با استفاده از طراحی های منحصر به فرد خود و با کشیدن طرح اولیه بری روی کاغذ و سپس ایجاد ان طرح با استفاده از نرم افزارهای پیشرفته ایی همچون ادوب ایلستریتور سایت شما را به گونه ایی منحصر به فرد طراحی کند.برای داشتن یک طراحی زیبا سعی کنید همچین منحصر به فرد باشید.طرح اولیه خود را ایجاد کنید و به رشد و پروررش آن بپردازید. هیچگاه دیدن یک طرح تکراری برای کاربران جالب نبوده و توجه انها را به خود جلب نخواهد کرد.

طراحی زیبا:

چند نکته در زیبا شدن سایت شما تاثیر دارد.اطراحان گرافیک باید بکوشند از وکتورها و دکمه ها و آیکون ها اختصاصی ،الگوی منحصر به فرد، بنر زیبا ،نوشته ها و متن های زیبا، رنگ و هارمونی طراحی ،ساده و در عین حال شکیل بودن طراحی،منحصر به فرد بودن اندر تمام طراحی صفحه خود استفاده کنند و به ان با دقت بپردازند. تمامی موارد گفته شده در بهینه سازی سایت تاثیر شایانی خواهد داشت.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

Location

Share:
امتیاز این آیتم :
0
  • هیچ نظری یافت نشد